Kimse yazmadan yazmak istedim niheh. Şehrimiz artık vampirlerin doğal sığınağı olabilecek kadar kasvetli ve güneşten uzak bir yer oldu. ( Hurray!! :P ) Koşun Cullenlar, Volturiler! Siz de Ege sahillerinin, Marmara'nın güzelim adalarının tadına pırıldamadan varabileceksiniz!

Sabah servisi kaçırdığımdan toplu taşımalarda bayağı gözlem yapma fırsatı yakaladım. Şemsiyelerimiz geçen bahardan beri resmen evrilmiş! Bu kadar çeşitli ve renkli modeli birarada göreceğimi tahmin etmezdim. Şemsiyem diğerlerinin yanında demode kaldı. Ayrıca kişisel favorim olan kapşonlu sweatshirt de en popüler sezonunu yaşıyor.

Yıllar yılı üstte marka mont, altta parmak arası terlik yağmura yakalanmış turistin havalı görüntüsünü kıskandık! Artık buna bir son verebiliriz. Halkımız üstte ceket, altta terliğin her formunu doğal bir şekilde kombinlemiş. Ancak unutulmaz kreasyonu; şakır şakır yağmur altında, deri şık sandalet, kapşonlu laci sweatshirt - kapşon takılı- ve güneş gözlüklü gezen abimiz oluşturmuştu bana kalırsa. 10 üzerinden 10 veriyorum yaratıcılığa!

Vampirleri madem o kadar çağırdık, şehre bu kasavete yaraşır fon müzikleri temin etmek lazım geldi. Yakında dev hizmetimle karşınızda olacağımı belirtir - daha çok kendime hizmet ama- , yağmurlu yanaklarınızdan çimdiririm.
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bir deee...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler